Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Gienka 

Wysłany: 2019-12-01, 15:35 - Dave (ATC)

Dawid Wojciechowski "Dave"
Lat: około 35
Miejsce zamieszkania: Chełm
Obecna drużyna: Alpha Team Chełm

Były prezes stowarzyszenia Grim Reapers Chełm.
Człowiek pozbawiony kultury i wychowania. Publicznie naśmiewa się z członków Grim Reapers oraz osób spoza stowarzyszenia. Nieprzerwanie od 2018 roku ubliża, poniża i okazuje brak szacunku względem stowarzyszenia, gdzie doświadczenie z Airsoftem nabył właśnie tutaj. Odkąd jestem w stowarzyszeniu nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem wśród graczy. Niestety, najciemniej pod latarnią.

Powyższe zachowanie nie może być dłużej pobłażane, dlatego moim postulatem jest umieszczenie tego gracza na czarnej liście, co jest jednoznaczne z wyłączeniem go ze wszystkich spotkań organizowanych przez Grim Reapers. Dodatkowo osoba otrzymuje bana na forum. Możemy spodziewać się po tym kolejnych chamskich komentarzy na naszej stronie, dlatego w razie takiej sytuacji będziemy zgłaszać jego posty jako nękanie. Jeśli to nie pomoże i jego zachowanie będzie widoczne także w sferze prywatnej możemy uznać to jako podstawę do zgłoszenia sprawy odpowiednim organom i mówię to całkiem poważnie. Znam tego człowieka wystarczająco długo i wiem do czego jest zdolny, dlatego przy kolejnych próbach nękania osobiście załatwię sprawę, bo nie można tego zamieść pod dywan. Jako człowiek jest dla mnie niewychowanym gówniarzem, budującym swoją wartość dzięki temu co posiada. Wykazał się także brakiem szacunku do nas jako do ludzi u których był gościem imprezy.

Sprawę zostawiam do komentowania.
Napisz TAK - jeśli chcesz aby osoba ta znajdowała się na czarnej liście
Napisz NIE - jeśli nie chcesz, aby osoba znalazła się na czarnej liście
Napisz - DAJEMY OSTATNIĄ SZANSÉ - jeśli chcesz tej osobie dać ostatnią szansę na zmianę zachowania, gdy pojawi się kolejny incydent automatycznie wstawiamy go na czarną listę

Martin 

Wysłany: 2019-12-01, 16:51 - 

Moim zdaniem po tym co powiedziałaś mu na koniec kiedy wsiadał już do samochodu sam osobiście już się nie zjawi.

Zacytuję wam kilka komentarzy z jego strony jakie powiedział wprost do mnie i o Nas:

"Strzelanie do Was to jak do kaczek"
"Co wy trenujecie? Chuja trenujecie bo jesteście chujowi"

On tego nie mówił żartem tylko całkiem poważnie. Na każdym kroku się rzucał i sugerował swoje racje tym, że ma większe doświadczenie.

Oczywiście nie mówię Wam jaka ma być wasza decyzja, ale daje Wam do zrozumienia w jaki sposób odnosi się do Nas. Nawet jeżeli faktem jest, że są lepsi, to jest znacząca różnica między konstruktywną krytyką a zwykłą próbą poniżenia i dowartościowania się całkowitym brakiem kultury co jak na osobę w jego wieku jest poniżej wszystkiego.

Krzaku 

Wysłany: 2019-12-03, 16:24 - 

Nie było mnie przy sytuacji w środku strzelanki ale pod koniec no Dawid wszczynał swój słowny atak aczkolwiek z mojej strony można dać ostatnią szansę

Kangur 

Wysłany: 2019-12-04, 15:55 - 

Popieram krzaka, nie ma co rozgrzebywać gówna narazie, dajmy mu okazję zaprezentować swoje zachowanie przy szerszej publice i to wtedy skonfrontować na miejscu.

Gienka 

Wysłany: 2019-12-04, 16:18 - 

Kangur, co tu konfrontować? Było nas razem 10 osób. Człowiek bez żadnych skrupułów śmieje nam się w twarz, jak będzie nas kopał to dopiero będziemy reagować? Dla mnie jest skończony. Nie rozgrzebywałabym gówna, jeśli nie byłoby problemu, ale problem jest taki że dotyczy to nas wszystkich. Zachowajmy godność i odetnijmy się od tego człowieka, bo nic dobrego dla nas nie robi, a wręcz szkodzi.

Jak było, gdy odchodził z GR? Wymuszanie pieniędzy ze skarbca GR podchodzi pod paragraf.
Jak było, gdy odeszedł z GR? Zaczęły się chamskie wpisy na naszej stronie na FB.
Wykorzystywanie naszej popularności do reklamowania swojej grupy, jednocześnie robiąc z nas bandę dzieci i idiotów.
Brudów, jakie narobił jest znacznie więcej, ale po co mam to wyciągać? Nie było was nawet w GR.

Mieliśmy spokój przez jakiś czas, przyszedł na jedną strzelankę i co? Byliśmy do nich pokojowo nastawieni, zachowywaliśmy się normalnie jak za dawnych lat. Ale oczywiście kto musiał narobić nam wstydu przy chłopakach, którzy przyszli pierwszy raz na strzelankę? Nie mogłam dłużej słuchać jego komentarzy na nasz temat, przerwałam strzelankę. Grzecznie oznajmiłam że nie życzę sobie takiego zachowania na naszych spotkaniach. Myślicie, że raczył pomyśleć o tym co zrobił? Nawet nie usłyszeliśmy słowa przepraszam, jeszcze splunął mi pod nogi. Chcecie dawać takiemu człowiekowi szansę?
Dość się nasłuchałam przez 4 lata jego burackich odzywek, a te ostatnie przekroczyły wszelkie granice.

Zerwijmy kontakt z tym człowiekiem i będziemy mieć wreszcie spokój.

Ola 
Ola

Wysłany: 2019-12-04, 20:20 - 

Moim zdaniem Gienia ma racje jeśli zrobił coś raz zrobi to i po raz drugi. To że dzięki naszemu stowarzyszeniu zaczął zajmować się ASG powinno dać mu do myślenia że to dzięki nim jestem teraz dobry w tym co robie a naśmiewając się z nas pokazuje tylko jakim gburem i chamem się stał. Myślę że powinniśmy go skreślić całkowicie

Gienka 

Wysłany: 2019-12-05, 16:26 - 

Wobec powyższego Dawid (Dave) zostaje wstawiony na czarną listę.
1. Całkowity ban na forum.
2. Jego wpisy na spotkania nie będą brane pod uwagę.
3. Nie odpowiadamy na zaczepki. Jeśli takie się pojawią - dokumentujemy w postaci screena lub nagrania, abyśmy mogli się bronić w razie problemów (człowiek jest natarczywy i może nam szkodzić w dalszym ciągu).
4. Zezwalam tylko na kontakty prywatne - jeśli zwraca się do nas w kwestiach imprez itd. ignorujemy to. Nie interesuje mnie kto go lubi, a kto nie. Z naszym stowarzyszeniem nie będzie miał nic wspólnego (chyba, że szczerze przeprosi nas i zmieni swoje zachowanie, w co wątpię).

Decyzja wchodzi w życie z dniem dzisiejszym (5.12.19).

Mario14125 • REKLAMA • REKLAMA • REKLAMA • REKLAMA • REKLAMA
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu